Наше – “Матриці технологій” – бачення щодо застосування різних безпілотних апаратів в сучасній мережецентричній війні. Матеріал для військових фахівців.

1 – висотний ретранслятор сигналів на базі мультироторної безпілотної платформи з комбінованою силовою установкою “Командор”. Забезпечує на висоті висіння 1000-1500 метрів над районом бойових дій надійний зв’язок в радіусі до 50 км. Час висіння 2-3 години.

2 – “прив’язний” мультиротор з живленням від наземного джерела енергії “Око”, оснащений радіолокаційною станцією виявлення повітряних, наземних цілей. Робоча висота висіння – 100 метрів. Надійно виявляємо літаки, вертольоти, безпілотні апарати супротивника на дистанції 100-500 км. Наземну броньовану техніку – до 25 км. Солдат противника – до 10 км. Використовується також в цілях контрбатарейної боротьби. Час висіння на заданій висоті – необмежений.

3 – такий же мультиротор “Око”, оснащений оптичною станцією виявлення і підсвічування цілей. Забезпечує цілевказування в прифронтовій смузі на дистанції до 10 км. Робоча висота висіння – до 100 метрів. Польотний час – необмежений.

4 – “прив’язний” мультиротор “Око” в варіанті ретранслятора сигналів для забезпечення надійного зв’язку з іншими безпілотниками. Робоча висота висіння – до 100 метрів. Польотний час – необмежений.

5 – мультироторна платформа “Командор” в ударному варіанті. Може нести кероване і некероване ракетне озброєння; бомбове навантаження. Призначена для знищення цілей на лінії фронту. Час польоту – 1 година, дальність польоту по колу – до 40 км, швидкість – до 50 км/год, робоча висота 50-300 метрів, переважно політ відбувається на наднизьких висотах.

6 – тактичний розвідник “Катана” – для виявлення цілей на дистанції до 25 км. Забезпечує автоматичне визначення координат і цілевказування для ствольної і реактивної артилерії.

7 – штаб.