Компанія “Матриця технологій” презентувала меру міста Дніпро і департаменту аеропідтримки Національної поліції свою концепцію застосування безпілотних літальних апаратів в мегаполісах.

Уже в недалекому майбутньому літаючі роботи заполонять повітряний простір міст. Немає ніяких причин в цьому сумніватися; хоча в сімдесятих-вісімдесятих роках минулого століття мало хто вірив, що мобільні телефони і комп’ютери стануть необхідним атрибутом життя людини, але саме так і вийшло. Дрони будуть забезпечувати безпеку, доставляти медикаменти, продукти з маркетів, гасити пожежі, і навіть возити пасажирів – у якості безпілотного повітряного таксі.

Сьогодні це майбутнє створюється. Воно вже літає і працює. Ми можемо використовувати “прив’язні” та патрульні дрони для спостереження за трафіком, вулицями міст, переслідування викрадачів автомобілів, злочинців. Можемо рятувати потопаючих на воді, гасити пожежі у важкодоступних місцях, доставляти до місця аварії медикаменти та медичне обладнання. Сьогодні це вже реально. І не менш значуще для жителів міст, ніж перспектива польотів на Марс для всього людства.

Ми майбутнє не продаємо. Ми його створюємо.