Matrix UAV — українська науково-виробнича компанія, що розробляє і виготовляє унікальні безпілотні літальні апарати. Наше кредо — дивувати і надихати; ми конструюємо не просто сучасні безпілотники, а створюємо нові ринки, нові світи, в яких сила інтелекту людини підкріплюється ідеальною аеродинамікою і бездоганною логікою бортового комп’ютера.

Компанія “Матриця технологій” народилася й розвинулася в роки війни. Спочатку волонтерський колектив авіаторів-ентузіастів будував на народні пожертви прості і невибагливі літаки-розвідники, мультикоптери, створював наземне обладнання. Ми передавали саморобну безпілотну техніку до військ, вчили працювати на ній військовослужбовців, самі довгі місяці провели на фронті в якості добровольців-операторів БПЛА.

Ми маємо багатий досвід застосування безпілотників у важких і небезпечних фронтових умовах, при протидії зенітної артилерії, засобів радіоелектронної боротьби. Цей досвід трансформується в умілих руках наших конструкторів у нові, все більш досконалі літальні машини, які дійсно необхідні на сучасній війні.

Ми створюємо дійсно унікальні апарати — легкі і прості в застосуванні безпілотні літаки для ведення повітряної розвідки і аерофотозйомки; важкі мультироторні літаючі платформи великої вантажопідйомності для різноманітного цивільного і військового застосування; “прив’язні” літальні апарати, які отримують живлення від землі з практично необмеженим часом польоту для ведення спостереження, ретрансляції сигналів і цілевказання.

Інформаційне повідомлення стосовно неофіційної заяви Ю. Касьянова

Директор компанії Андрій Пуляєв, від імені усього колективу «Матриці Технологій» повідомляє, що компанія продовжує операційну діяльність в повному обсязі та працює над проектами згідно плану виробничих та конструкторських робіт.

Радіорелейна станція дального зв’язку на базі прив’язного коптера “Химера-Т”

Компанія Matrix UAV провела успішні випробування прив’язного безпілотника “Химера-Т” з радіорелейною станцією на борту. Отримані результати підтвердили високу точність позиціонування літального апарату на висоті [...]

Для зв’язку з приводу будь-яких питань ви можете використовувати контактну форму, подану нижче. Ми відреагуємо якомога швидше.