Химера-H

Універсальна мультироторна платформа

Chimera-T

Гібридний безпілотник

Химера-H ー коптер, що має на борту двигун внутрішнього згоряння з генератором. Завдяки цьому апарат може перебувати в повітрі набагато довше традиційних електрокоптерів, що живляться від акумуляторів.

Безпілотник Химера-H здатний брати на борт до 3 кг корисного вантажу, завдяки чому він має можливість нести на собі досить широкий діапазон обладнання.

.

Основні характеристики:

150 хв

Час польоту з вагою 3 кг

3 кг

Вага корисного навантаження

45 км/год

Максимальна швидкість польоту

10 м/с

Максимальна сила вітру

Політ коптера Химера-H на дальність 30 км в автоматичному режимі. Охорона периметру, моніторинг нафто- та газопроводів, ЛЕП, шляхів сполучення, кордону, пошуково-рятувальні операції - лише деякі з небагатьох варіантів застосування Химери-H

Доставка вантажів

Спектральна зйомка та картографування

Безпека масових заходів

Охорона об'єктів та територій

Моніторинг пожеж

Ретранслятор

Носій радіолокатора

Військовий безпілотник

Цілевказівник

Повністю автоматичний політ

Все, що потрібно аби підняти коптер в повітря - підтвердити стартові дані та натиснути кнопку на екрані планшету чи вашого телефону. Старт, політ та посадка відбуватимуться в автоматичному режимі. При цьому у вас залишається змога втручатися в політ та будь-якої миті перевести керування коптером в ручноий режим.

Autonomous Flight

Контакти

Ми завжди раді особисто продемонструвати та розповісти детально про наші безпілотники. Аби ми могли приділити вам максимум уваги, будь-ласка, погоджуйте попередньо ваш візит, написавши на нашу електронну пошту чи зателефонувавши за одним із вказаних нижче номерів.