Химера-Т

прив'язний коптер

Chimera-T

Прив'язний безпілотник

Химера-T ー коптер, що отримує живлення від наземного джерела по кабелю. Завдяки цьому апарат може перебувати в повітрі протягом багатьох годин і навіть діб.

Час безперервного перебування платформи у повітрі обмежується лише ресурсом електродвигунів (до 45 діб безперервної роботи).

.

Altitude

100 м

Максимальна висота підйому

Screen

3 кг

Максимальна вага корисного навантаження

Wind

10 м/с

Максимальна сила вітру

Повністю автоматичний політ

Все, що потрібно аби підняти коптер в повітря - підтвердити стартові дані та натиснути кнопку на екрані планшету чи вашого телефону. Старт, політ та посадка відбуватимуться в автоматичному режимі. При цьому у вас залишається змога втручатися в політ та будь-якої миті перевести керування коптером в ручноий режим.

Autonomous Flight

Універсальна платформа Химера-T може не лише підніматися на задану висоту і перебувати на ній, але і слідувати на швидкості 15 км/годину за автомобілем, в якому перебуває базова станція управління з джерелом живлення.

Altitude

Охорона об'єктів та територій

Screen

Моніторинг пожеж

Wind

Ретранслятор

Altitude

Носій радіолокатора

Screen

Безпека масових заходів

Wind

Цілевказівник

Приклад застосування

Приклад використання коптера Химера-Т для відеомоніторингу. Апарат оснащено камерою з 30-кратним зумом, що дає змогу здійснювати спостереження в радіусі десятків кілометрів

Контакти

Ми завжди раді особисто продемонструвати та розповісти детально про наші безпілотники. Аби ми могли приділити вам максимум уваги, будь-ласка, погоджуйте попередньо ваш візит, написавши на нашу електронну пошту чи зателефонувавши за одним із вказаних нижче номерів.